Van het bestaan wisten we, een enkele foto of nieuws zagen we ook al wel.
Circus Belly, totaal niets te maken met het Belly Wien zoals wij dat 12 jaar in ons land kenden.
Het laatste nieuws ging over de relatie tussen de directeur Klaus Köhler en zijn trouwe vriend Robby, de chimpansee op leeftijd.
Fel onder vuur bij de dierenactivisten, die wilden dat het brave dier naar de uitzichtloze en troosteloze apengevangenis in het Nederlandse Almere verhuisde, maar gelukkig nul op hun rekest kregen!
Voorlopig althans....
Het circus staan momenteel met hun nieuwe programma in Hannover t/m zondag 6 maart.
Waar Friedrich Klawiter ze opzocht voor sprankelende foto's en een boeiend verslag.
Maar waar evengoed (opnieuw) de reclameborden werden voorzien van stroken dat ze 'Gesloten waren wegens dierenmishandeling'!
Ze kunnen het niet laten, ook al ontkennen de activisten steeds dat ze daar ook maar iets mee te maken hebben.
Van hun eerste leugen zijn ze niet gebarsten, maar dat wisten we al een poosje.....
En hun laatste zal het voorlopig ook niet zijn...

Na Hannover gaat dit circus voor de eerste maal in de geschiedenis naar de hoofdstad van Volkswagen: Wolfsburg. Van 12 maart t/m 3 april om precies te zijn.
Wie weet komen ze dit jaar ook nog wat dichter bij de grens van Nederland te staan!
Het geschreven verhaal van
http://www.circus-online.de vindt u hier:
http://www.circus-online.de/belly-koehler_16.htmlEn hier de foto's:
https://photos.google.com/share/AF1QipP ... tpbnRKaDR3Met uiteraard een kleine selectie.












